Bilgisayar / Tablet

Sırala:

Laptop Soğutucu Fan Işıklı

Isınan laptoplara çözüm çok kolay.Hem bilgisayarınızın ısınıp bozulmaması için destek olur hem de ko..

55,00 TL

Çok Amaçlı Portatif Katlanabilir Soğutuculu Laptop Sehpası

Çok Amaçlı Portatif Katlanabilir Soğutuculu Laptop Sehpası Soğutucu fanları sayesinde laptopunu..

165,00 TL

6 Usbli Cep Telefonu Tablet Şarjı

6 USB li Cep Telefonu Tablet Şarjı6 USB li Cep Telefonu Tablet Şarjı- Tüm modeller universal üretilm..

66,00 TL

Ahtapot Tablet Tutucu Universal Tablet

Ahtapot Tablet Tutucu Universal Tablet ayarlanabilir, portatif masa monteli alüminyum gövde tablet t..

60,00 TL

Kingboss 7 İnç 8GB Tablet PC Stokta var

Mikrofonlu Siyah Kulaklık

Powerstar Pw-3010 Mikrofonlu Siyah Kulaklık..

45,00 TL

Bilgisayar Tablet Aksesuarları En Ucuz ve Şık Tablet PC Aksesuar Modelleri,  Samsung, Apple iPad ve benzer markalarını, toptan fiyatına en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. Bilgisayar aksesuarları, Notebook Aksesuarları, Tablet Aksesuarları. Tablet Aksesuar En Ucuz Fiyatları.

Bilgisayar aksesuarları Teknolojinin günlük hayatımıza getirdiği yenilikler sadece bilgisayar ile sınırlı değildir. Bilgisayarların kullanımlarına pratiklik kazandırmayı amaçlayan birçok aksesuar da en az bilgisayarınız ya da tabletiniz kadar önemlidir. Bilgisayar aksesuarlarından olan klavyeler; Bir bilgisayarın kumanda merkezidir. Klavye, ekrana bir yazının yazılmasına yardımcı olabildiği gibi sahip olduğu kısayollarla da kullanıcılarına farklı kullanım kolaylıkları sağlamaktadır.

Tablet Fiyatları Klavye çeşitleri kullanım amaçlarına göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin sıkı bir oyun tutkunuysanız en büyük oyun arkadaşınız özel tasarım klavyeleriniz olacaktır. Özellikler ergonomik yapısı ve oyun  tuşlarıyla alıcısını cezbeden bu ürünler oyun endüstrisinin vazgeçilmez harici donanımlarıdır.

Notebook Aksesuarları Ayrıca kendini yazarak ifade edenler için de F ve Q olmak üzere iki çeşit klavyeden bahsetmek mümkündür.

Laptop ve masaüstü bilgisayarlar için farklı modellerde üretilen soğutucu fanlar,uzun saatler boyunca kullanmak zorunda olduğunuz cihazınızın ömrünü uzatmaktadır. Bilgisayarınızın ısınması  içerisinde yer alan elektronik bir takım donanımsal ekipmanlara zarar vereceğinden iyi bir soğutucuya sahip olmak sizi olası problemlerden korumuş olacaktır.  

Tablet Aksesuarları Müzik aşığı teknoloji sevenlerin belki de en fazla para harcadıkları aksesuar kulaklıktır. Hal böyle olunca da iyi bir kulaklığa sahip olmak dinlenilen müzikten aldığınız hazzı da arttıracaktır. Kulağınıza uygun ergonomik yapısı ile uzun saatler boyunca dinlediğiniz müzik tam bir keyif haline gelecektir. Sadece dinlemekle kalmayıp siz de şarkı söylemek istiyorsanız kaliteli bir mikrofon ile müzik dolu saatler sizi beklemekte. 

Tablet Kılıfı Her alanda hoyratça kullandığımız teknoloji kitap sevenleri bu hobilerinden vazgeçirmeye yeterli olmadı.  Kitap okumayı sevenler artık teknolojiyi de işin içine katarak e-kitap okuma sevdasına kapıldılar. Dolayısıyla tabletinizden okuduğunuz e-kitabı elinizde tutmak biraz can sıkıcı olabilir. İşte bu noktada imdadınıza yetişen bir ürün tablet tutucudur. Bu ürün sayesinde tabletinizden rahatlıkla okuma yapabilir, aynı zamanda bir fincan kahveyi yudumlamanın keyfine varabilirsiniz.

Çocuklu ailelerin uzun seyahatlerine kolaylık getiren bir diğer ürün; koltuk arkası tablet tutucudur.  Çocuğunuz arka koltukta tablet tutucuda güvende duran tabletinden çizgi filmini izlerken sizde farklı bir sürüş keyfi yaşayacaksınız.   

Tüm bu aksesuarları tek bir yerde bulmayı hedefliyorsanız doğru adres toptanal.com olacaktır.