Outlet

İpli Yumak Tekli Avize ..


49,00 TL

Kredi Kartı Bıçak ..


19,00 TL

Sprey Limon Sıkacağı..


15,00 TL

Su Geçirmez Bel Çantası..


49,00 TL

Fotoğraf Filmi Peçetelik..


29,00 TL

Gram Seti 1 Kg Nikel Paslanmaz..


75,00 TL

Çocuklar İçin Tül Cibinlik..


59,00 TL

Bavul Tasarımlı Müzik Kutusu ..


40,00 TL

Dolmer Pratik Yaprak Sarma Makinesi ..


59,00 TL

Masaüstü Ahşap Ekran Büyüteci 3D..


69,00 TL

Çanta Boy Rulo Toz Alma Fırçası ..


15,00 TL

Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk..


190,00 TL

Yeni Nesil Pratik Doğrama Bıçağı..


45,00 TL

Nano Sihirli Mucize Temizlik Süngeri ..


35,00 TL

Çin Çubukları Chopsticks (10 Çift) ..


20,00 TL

Çorap Giyme Aparatı Sock Slider..


75,00 TL

Disko Led Gözlük Neon Işıklı..


55,00 TL

Depolu Gırgır Kırıntı Toplayıcı..


15,00 TL

Lüks Portatif Mangal.. Lüks Portatif Mangal..
15% İndirim

Lüks Portatif Mangal..

159,00 TL 135,00 TL

Çelik Kasa Şeklinde Kumbara ..


80,00 TL

Isınmatik Ayak Sobası (10 Adet) ..


25,00 TL

Star Lamp Projeksiyon Lamba ..


45,00 TL

Buffer Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parfüm Şişesi .. Buffer Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parfüm Şişesi ..
15% İndirim
Renkli Silikon Ayakkabı Bağcık Seti.. Renkli Silikon Ayakkabı Bağcık Seti..
20% İndirim

Renkli Silikon Ayakkabı Bağcık Seti..

15,00 TL 12,00 TL

1 den 36 e 125 (4 sayfa) ürün gösteriliyor

Outlet

Toptanal.com internet sitesinden edindiğiniz ürünleri görünce outlet mağazalarda geçirdiğiniz zamanlara üzüleceksiniz. Evinizde oturduğunuz yerden hiçbir ekstra masrafa girmeden dijital masa saatinden tutun da silikon tabancasına, tavla setinden, beyzbol sopasına kadar aklınıza gelebilecek her ürüne çok kısa bir sürede sahip olabileceksiniz. Bu ürünlerden sadece bir tanesi olan cam şişe likid camlalık ise kullanım alanlarıyla sizi etkilemeyi başaracak ürünlerdendir.

Silikon tabancası

Cam doğallık, cam saflık, cam sağlıktır. Camın özü doğaldır yani doğadan gelir. Saf doğal içeriklerden oluştuğu için mikroorganizmalar içermez ve kimyasal tepkimeye girmez. Cam güçlü bir bariyerdir.  Cam ambalajlar ürünün tadını, kokusunu ve aromasını değiştirmez. Kansorejen  madde içermediği için de ürün içeriğini radyasyonun etkisinden uzak tutarak sağlıkla korur. Anti- ultraviyole yaklaşımlarla geliştirilmiş olan cam, sonsuz kez eritilip biçilendirilebildiğinden geri dönüşümlüdür. Geri dönüşümü sonu olmayan bir hikayedir. Plastik ve kağıdın aksine camlar sınırsız şekilde yeniden değerlendirilir.

Ahşap Tavla

Tüm bu avantajları göz önüne alındığında, cam şişenin ne kadar özel ve sağlıklı bir madde olduğu açık bir gerçektir. Bu gerçeklikle üretilen cam şişeler ise  günlük yaşamın her alanındadır. Medikal sektöründe ilaç ve ecza şişesi, burun damlası şişesi olarak kullanılan ürün, kozmetik ve kimya sektöründe de esans şişesi, cilt bakım ürünü şişesi olarak da yer almaktadır. 

Terzi makası

Bu kadar geniş kullanım alanına sahip bir maddeden yapılmış 30ml. Hacime sahip, mat siyah renkli cam şişe damlalıklı likit şişenin kullanım alanları da hayatın her noktasında kendini göstermektedir.

Çelik Kasa

Uygun fiyat garantisiyle sektörün her alanında çok rahat kullanım kolaylığı sağlayan ürün günlük hayatınızın da vazgeçilmezi olacaktır. 

biber gazı

Camdan yapılan dik damlalıklı yapısı ile damla-gramaj ayarının en hassas olduğu sıvı ürünler içindir. Bu tip damlalıklar kapakların içine monte edilmiş olarak gelir ve bu damlalıklı kapaklar şişeye takıldığında kapak ile damlalık birbirinden ayrılarak, damlalığın şişenin ağızına yapışması ile sonuçlanır. Dik  damlalıklar şişe baş aşağı dik tutularak kullanılır.

Sivrisinek Kovucu

Mat siyah camdan yapılmış olması ürünün güneş ışınlarının geçirgenliğinden korunmasına olanak tanımıştır. Ayrıca Yüksek kaliteli plastikten hazırlanan özel tasarım kapakların şık duruşu, şişenin estetik unsuruna değer katmaktadır.