Spor Fitness Aletleri

Multi Fonksiyonel Göğüs Yayı..


45,00 TL

Omuz Fizik Tedavi Makarası ..


40,00 TL

Silikon El Stres Topu Powerball..


15,00 TL

Plastik Dambıl 2 x 10 Kg..


50,00 TL

Plastik Dambıl 2 x 8 Kg..


50,00 TL

Plastik Dambıl 2 x 6 KG..


45,00 TL

Plastik Dambıl 2 x 5 Kg ..


45,00 TL

Stüdyo Pilates Seti CD + Spor Aleti ..


65,00 TL

Zayıflamak İçin Spor Aletleri Seti ..


115,00 TL

Pilates Topu Şişirme Pompası..


12,00 TL

Teff Time Tohumlu Zayıflatıcı Çay..


25,00 TL

Hızlı Yağ Yakan Zayıflama Bandı..


75,00 TL

Free breath Dalış Maskesi Şnorkel..


150,00 TL

Lisanslı Bebek Botu Ayak Geçmeli..


35,00 TL

Lisanslı Bebek Botu..


45,00 TL

Pilates Topu (Pompa Hediyeli)..


40,00 TL

Pilates Lastiği..


15,00 TL

Minyatür Basketbol Potası ..


50,00 TL

Futbol Kalesi ve Basketbol Potası ..


60,00 TL

Waist Reducer Egzersiz Aleti..


25,00 TL

Süngerli Eğitim Mınçıkası..


20,00 TL

Pjmasks Minyatür Futbol Kale Seti..


55,00 TL

1 den 36 e 43 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Spor Fitness Aletleri

Sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmek herkesin hayalidir. Bu hayalinizi gerçekleştirebilmek için ise düzenli ve sağlıklı beslenmeli, uyku saatlerimize özen göstermeli, düzenli olarak spor yapmalıyız. 

dambıl seti

Yapılan sporun türüne göre de ihtiyaç duyulan spor aletleri değişkenlik göstermektedir. mekik aleti Örneğin futbol oynayan bir sporcu iseniz, bir top bir ayakkabı sizin için yeterli olurken, fitness yapan bir sporcuysanız kondisyon bisikleti, el ve ayak ağırlıkları, mekik aletleri ve mekik sehpaları, koşu bantlarına ihtiyacınız olacaktır.

karın kas aleti

Aynı amaca hizmet eden koşu bantları arasında bile bazı açılardan farklılıklar gözlenmektedir. spor aletleri Hız ayarı, yükselticisi, katlanabilirliği, kapladığı alan, göstergeleri gibi ekipmanlarından kaynaklı farklılıklar vardır. Eklentilerine bağlı olarak da fiyatında artış gözlenebilmektedir.

plates topu

Her sporun vücudumuzda çalıştırdığı kas farklı, yağ yakma hızı farklı olduğu için bazı dönemler tek bir spor yeterli olurken bazı dönemlerde ise aynı anda iki spor bir arada yapılabilmektedir.

deniz botu

Sadece kadın ve erkeklerin değil çocuklarında spora olan merakını arttırmak, onlara bu güzel alışkanlığı kazandırmak için yapmış oldukları sporun ihtiyaç duyduğu ekipmanları tam olarak sağlamak önemlidir. Örneğin internet sitemizden temin edebileceğiniz futbol sahası ve basketbol potasıyla çocuklarınıza bu sporları sevdirebilirsiniz. 

deniz yatağı

Vücut geliştirmeye meraklı gençlerin ihtiyacı olan her türlü karın kası geliştirici malzeme, şınav aletine, egzersiz aletine tek bir tıkla sahip olabilirsiniz. 

futbol kale seti

Yazın su sporlarının eğlenceli dünyasında kaybolmak isteyenler için de farklı seçenekler sunan toptanal.com adresi, lisanslı deniz yatağı, bebek botu, sörf yatağı, çocuk havuzu seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca su altı sporlarına meraklı yüzücülerinde ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tamamlayan yeterlilikle ürünleriyle kaliteli hizmet sunmaktadır.

toptan spor aletleri

Pilates yapan kadınların vücutlarını istedikleri gibi şekillendirmelerine yardımcı donanımlara da ev sahipliği yapan adres, pilates lastiği, pilates topu, yoga matı seçenekleriyle göz doldurmaktadır. 

şınav aleti

Sporun hayatınıza getirdiği sağlığın keyfini sürdüğünüz bugünlerde aldığınız ürünlerin bütçenize yaptığı yardıma siz de şaşıracaksınız.

Egzersiz Vücut Şekillendirici

Rakipsiz fiyat anlayışı, kaliteli ürün sunumu ve görsel alanda vermiş olduğu yeterlilikle başarılı bir grafik yakalayan toptanal.com adresi sizlerden gelen olumlu geri dönüşlerle  önümüzdeki günlerde de bu başarısını devam ettirecektir.

karın kas aleti, plates topu, toptan dalış maskesi, deniz botu, deniz yatağı, futbol kale seti, toptan multi-flex egzersiz aleti, toptan spor aletleri, bilek topu, şınav aleti, toptan sixpad, sixpad karın kası aleti