TV Ürünleri

Nicer Dicer Quick Pratik Doğrama Aleti..


69,00 TL

Hamam Böceği Kovucu S-Line KV-0322..


79,00 TL

Sevimli Fil Desenli Çelik Termos ..


49,00 TL

Sevimli Tavşan Desenli Çelik Termos ..


50,00 TL

Baharat ve Kahve Değirmeni Basmalı..


35,00 TL

Termal Terletici Zayıflama Atleti Bay - Bayan.. Termal Terletici Zayıflama Atleti Bay - Bayan..
38% İndirim

Termal Terletici Zayıflama Atleti Bay - Bayan..

89,00 TL 55,00 TL

Termal Terletici Zayıflatıcı Sauna Tayt.. Termal Terletici Zayıflatıcı Sauna Tayt..
38% İndirim

Termal Terletici Zayıflatıcı Sauna Tayt..

89,00 TL 55,00 TL

Elma Soyma Ve Dilimleme Makinası..


35,00 TL

Nicer Dicer Plus 10 Parça Pratik Patates Soğan Sebze Dilimle.. Nicer Dicer Plus 10 Parça Pratik Patates Soğan Sebze Dilimle..
12% İndirim

Pantree Pratik Tencere Askısı..


35,00 TL

Spin Broom Dikey El Süpürgesi..


59,00 TL

Koltuk Altı Ter & Koku Önleyici Ped..


19,00 TL

Pratik Termoslu Bardak Travel Mug..


20,00 TL

Sarımsak Ezici..


8,50 TL

Çok Amaçlı Cepli Atkı..


50,00 TL

Mama Sandalyesi Kiti..


50,00 TL

Biber Gazı (Nato) Büyük Boy (15 ADET)..


150,00 TL

Biber Gazı (Nato) Büyük Boy (20 ADET)..


245,00 TL

Biber Gazı (Nato) Büyük Boy (50 ADET)..


390,00 TL

Pratik Postiş Takma Saç ..


35,00 TL

Vakum Paketleme Makinesi..


159,00 TL

1 den 36 e 214 (6 sayfa) ürün gösteriliyor

TV Ürünleri

Teknoloji üretim modellerini ve üretilen ürünlerin şeklini değiştirdiği gibi günlük hayatımızda kullandığımız ürünleri de değiştirmeyi başarmıştır.

Mutfakta uzun zamanlar harcayan ev kadınlarının yerini artık çalışan, üretime katılan, aktif kariyer sahibi kadınlar hatta anneler almıştır. Dolayısıyla mutfakta geçirilecek uzun saatler artık pratik ürünler sayesinde azaltılmaya çalışılmıştır. Bu amaca hizmet etmek için üretilen TV ürünleri olarak değerlendirdiğimiz ürünlerin başında meyve sebze doğrayıcılarından tutunda hızlı karıştırıcılı mikserlere kadar pek çok ürün pazara sunulmuştur. Sahip olduğunuz kaliteli bir bıçak bileme aleti sayesinde bıçağınızdan aldığınız verim artacak, kesmek için harcadığınız zaman azalacaktır. 

Bakımlı kadınların bunu düzenli bir makyaj kutusuna borçlu olduklarını herkes bilmektedir.  Ayakkabılarınız koyduğunuz şeffaf kutular size hem zaman hem de yer tasarrufu sunacaktır. Ayrıca profesyonel manikür setinizle kişisel bakımınızı evinizde çok kısa sürede halledebilirsiniz. 

Sinek ve haşere kovucunuzu balkondaki ya da bahçedeki prizinize takarak çelik termosunuzdan içtiğiniz çayları yudumlarken bir yandan da çocuğunuzla oyunlar oynayabilirsiniz. 

Aracınız, bahçeniz, eviniz hatta ofisiniz için bile size büyük kolaylık sağlayacak ürünlere sahip olabilirsiniz.  Evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarınıza verdiği istenmeyen hasarların önüne geçebilir, onlarla kaliteli zamanlar yaşayabilirsiniz. 

Çocuklarınız için özel tasarlanan cibinliklerle açık havada onlara zarar verecek her türlü haşereden onları koruyabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı Bluetooth özellikli MP3 çalar FM radyo ile mutfağınızda hem müzik dinleyip hem de internet sitemizden edinebileceğiniz kahve makinesiyle farklı tatlarda kahveleri sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Tüm bu alternatiflerin dışında günlük hayatınıza sayısız kolaylık sağlayacak benzersiz ürünleri bir arada bulabilirsiniz. 

Kısacası elektronikten, kişisel bakıma, bahçe düzenlemesinden, oyuncağa her alanda sizlere yönelik olarak tasarlanan pratik ve bir o kadar da dayanıklı ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilir. Evinizin, aracınızın ya da iş yerinizin ihtiyacı olan bu benzersiz ürünlere çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. 

Toptanal farkıyla alıp, karlı çıktığınız tüm ürünleri sevdiklerinizle paylaşarak anılarınızı anlamlı hale getirebilirsiniz.

Ayrıca evcil hayvanlara yönelik ürünleriyle de farklı bir deneyim sunmanıza olanak tanıyan firma, hayvan sever profili ile de rakiplerinin önüne geçmiş durumdadır.